Uczniowie naszej szkoły na I Małym Gminnym Konkursie Recytatorskim

P1140786
Dnia 17 maja 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Kątach Wrocławskich odbył  się  I Mały Gminny Konkurs Recytatorski  “Poezja jak magia” .  Wzięli w nim udział uczniowie klas I-III ze szkół podstawowych z Kątów  Wrocławskich, Małkowic, Zachowic, Smolca, Gniechowic i Mokronosa.
W jury zasiadały pani Genowefa Dunal – przewodnicząca komisji i  przedstawiciel GOKiS z Kątów Wrocławskich, pani  Małgorzata Susłowicz – nauczyciel języka polskiego w Gimnazjum w Kątach  Wrocławskich, a także pani Anna Błaut – aktorka Teatru Współczesnego we  Wrocławiu.
Naszą szkołę reprezentowały:
Blanka Rogosz – uczennica  klasy I b z wierszem “Wiosna i słonko” Ludwika Wiszniewskiego
Martyna Motyka – uczennica  klasy II d, z wierszem “O Panu Tralalińskim” Juliana Tuwima
Roksana Podobińska –  uczennica klasy III c, z wierszem “Zabawa w chowanego” Tomasza  Nowaczyka.
Naszym uczennicom dziękujemy za  zaprezentowanie swoich umiejętności i naszej szkoły.
Uczennicy Roksanie Podobińskiej  gratulujemy zajęcia III miejsca w kategorii: recytacja uczniów klas  III.
Opiekun grupy: Alicja  Łęgocka-Drab
P1140792
P1140793
P1140786