„Stokrotki” z wizytą w szkole

Dnia 6 lutego i 6 marca „Stokrotki” z Publicznego Przedszkola w Kątach Wrocławskich odwiedziły naszą szkołę. Przyszli pierwszoklasiści zawitali do naszej szkoły dwukrotnie. Podczas pierwszej wizyty „Stokrotki” zostały powitane przez panią Martę Mędrek i grupę dzieci z pierwszych klas. „Stokrotki” zobaczyły jak wyglądają i są wyposażone sale świetlicy, a następnie wspólnie z uczniami naszej szkoły miały chwilę na zabawę. Po krótkiej zabawie przyszedł czas na rozmowę z dziećmi na temat zdrowia i kondycji oraz gimnastykę poranną przy muzyce, którą poprowadziła pani Marta. Wszystkie dzieci bardzo chętnie i z uśmiechem na twarzy uczestniczyły w przygotowanych zabawach i ćwiczeniach. Na zakończenie spotkania wszyscy zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie.

„Stokrotki” były bardzo zachwycone pierwsza wizytą i postanowiły odwiedzić nas po raz drugi. Wtedy to pani Elżbieta Drabo powitała i oprowadziła dzieci po szkole. Przyszli pierwszoklasiści mieli okazję zobaczyć salę komputerową, zajęcia taneczne na sali, które prowadziła pani wicedyrektor Beata Zielińska oraz były u pani pielęgniarki i zobaczyły jak pracują ich koleżanki i koledzy podczas lekcji u pani Alicji Ostapiuk oraz Lucyny Kuriaty. Na koniec przyszedł czas na świetlicy w której czekała pani Marta Mędrek z grupą dzieci z pierwszych klas. Tam wspólnie rozmawialiśmy na temat higieny osobistej i rozwiązywaliśmy krótkie zadania związane z tematem rozmów. Na koniec spotkania zrobiliśmy wspólne zdjęcie.

Bardzo serdecznie dziękujemy pani Elżbiecie Drabo, Beacie Zielińskiej, Alicji Ostapiuk, Lucynie Kuriacie i pani pielęgniarce Dorocie Krawiec za pomoc w organizacji spotkania z przedszkolakami!

Zdjęcia ze spotkań!
20150206_09382920150206_093833

 

20150206_09442920150206_094534

 

20150206_10040020150206_100408

Zapraszamy do galerii zdjęć: