PASOWANIE NA UCZNIA

„Ślubuję uroczyście……” – takie oto słowa można było usłyszeć  wczesnym rankiem  28 października 2021 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Kardynała Bolesława Kominka w Kątach Wrocławskich. To uczniowie klas pierwszych w tak uroczysty sposób zostali włączeni do grona uczniów tej szkoły. 

Aktu pasowania na ucznia Szkoły Podstawowej nr 1 im. Kardynała Bolesława Kominka w Kątach Wrocławskich dokonała dyrektor Lidia Reps.

Pierwszoklasiści przygotowali na tę okoliczność  krótkie występy artystyczne.  Zgromadzeni goście –dyrektor Lidia Reps, wicedyrektor Beata Zielińska, nauczyciele i rodzice, mogli podziwiać talenty wokalne  najmłodszych uczniów  oraz ich umiejętności zdobyte podczas pierwszych tygodni nauki. Galowe stroje i birety na głowach dodały splendoru całej uroczystości. Na zakończenie uroczystości pierwszoklasiści otrzymali pamiątkowe dyplomy.

„ Głowa do góry, plecak na plecy, trzeba edukacji stanąć naprzeciw !” – tak uczniowie klas trzecich zagrzewali  do nauki swoich nowych, młodszych kolegów.

Uroczystość przygotowały i prowadziły wychowawczynie klas trzecich.

Wszystkim uczniom życzymy dobrego, spokojnego roku szkolnego 2021/2022.

Klasa Ia z wychowawczynią Iwoną Szwabowską
Klasa Ib z wychowawczynią Renatą Palińską
Klasa Ic z wychowawczynią Agnieszką Krzyżanowską

GALERIA ZDJĘĆ