Mistrzowie w Ogólnopolskim Turnieju Piłki NożnejW weekend 07-08 marca uczniowie szkoły Bartosz Rajca z klasy VI c i Michał Witaszek z klasy VII b uczestniczyli wraz ze swoją drużyną z Młodzieżowego Klubu Sportowego Parasola Wrocław, którego są zawodnikami w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej TIJCUP rocznika 2007 w Krakowie. Turniej był silnie obsadzony 6 szkółkami piłkarskimi z Polski, między innym takimi, jaki: Wisła Kraków czy Calisia Kalisz. Mecz Wisła Kraków – Parasol Wrocław, który się zakończył wynikiem 1:1, został uznany przez organizatorów i kibiców najlepszym meczem turnieju. Bartosz w turnieju strzelił 2 bramki a Michał 1 bramkę. Po 250 minutach gry, wygraniu 6 meczy, zremisowaniu 2 i przegraniu 2. Strzelając 20 goli tracąc tylko 5 wywalczyli – 1 miejsce, czym samym zostali – Mistrzami Turnieju.

Wielkie brawa i gratulacje.