Dzień Babci i Dziadka

W naszej szkole zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości.

4 lutego, w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej dzieci z klas: Ia, Ib, Ic przedstawiły programy artystyczne.

Były to improwizowane scenki, wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem.

W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.

Dziewczynki z klasy Ia
Chłopcy z klasy Ia
Uczniowie z klasy Ib
Uczniowie z klasy Ic

Następnie dzieci obdarowały swoich ukochanych dziadków upominkami, wykonanymi własnoręcznie. Frekwencja, jak co roku dopisała.